KSIĄŻKI

#31 Gabriela Gargaś, Natalia Sońska, Natasza Socha i inni – “Pierwsza miłość”

Całkiem zapomniałam o tej książce. Przeglądałam swojego instagrama (gusiazet) trafiłam na zdjęcie, na którym znajdowała się właśnie ta pozycja. Od razu przypomniałam sobie pewien gorący dzień, gdzie leżałam na plaży z “Pierwszą miłością” w dłoni, rzecz jasna obok mojej pierwszej miłości. Aż zamarzyło mi się lato.
Gabriela Gargaś, Natalia Sońska, Natasza Socha i inni - "Pierwsza miłość"

Książka “Pierwsza miłość” to zbiór krótkich opowiadań o miłości. Miłość każdego z bohaterów rozpoczynała się w różnych miejscach – wakacyjna wyprawa, tramwaj, czy też portal randkowy. W ciągu tych dwunastu opowiadań będziemy przeżywać chwile zwątpienia, radości, ale też i pojawi się łezka w oku. Autorki tak postarały się, by stworzyć historie życiowe, takie które możemy spotkać obok siebie, a może i sami przeżyliśmy coś podobnego. Zobaczymy, że miłość nie jedno ma imię – czasami jest bolesna, a innym razem dzięki niej rozpiera nas energia i szczęście. A co najważniejsze autorki udowadniają, że miłości pragnie każdy z nas, niezależnie od płci i wieku. Nawet te osoby, które teraz mówią, że nie chcą się zakochać – miłość dopadnie ich ale w jakimś późniejszym momencie. 
“Pierwsza miłość” fajna jest też dla tych, którzy nie mieli w ogóle styczności z piórem tych autorek. Już po kilku stronach można ocenić to jak piszą i czy nam się podoba ich styl. Jeżeli tak, to warto nabyć inne pozycje czytelnicze danej osoby. 
Ta książka jest tak lekka, że czytanie jej w letnie południa na plaży czy w ogrodzie będzie wyjątkowe.Zajrzyj również tu:
1. Liszewska, Kornacki – “Podaruj mi szczęście”
2. Gabriela Gargaś – “Szczęście przy kominku”
3. Joanna Szarańska – “Choinka cała w śniegu”

Jeden komentarz do “#31 Gabriela Gargaś, Natalia Sońska, Natasza Socha i inni – “Pierwsza miłość”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *