KSIĄŻKIKSIĄŻKI ROZWOJOWE

Miej mniej. Jak żyć prosto i szczęśliwie? – Natalia Kraus-Kowalczyk

Autorka napisała krótki poradnik o tym jak mieć mniej, a mimo wszystko być szczęśliwym człowiekiem. Zapewne i ty masz w swoim domu czy mieszkaniu mnóstwo rzeczy, które tak naprawdę nie są ci do niczego potrzebne, prawda? Właśnie ta książka będzie dla ciebie idealna!

Minimalizm zaczyna się już patrząc na okładkę i na ilość stron. Przechodząc dalej – autorka próbuje wytłumaczyć nam, że czym mniej tym lepiej. Zachęca do zrobienia porządków nie tylko na półkach, w szafach czy dokumentach ale i także w mediach społecznościowych – przecież mamy wiele osób na Facebook, z którymi nie utrzymujemy kontaktów, a wciąż oni tkwią jako nasi znajomi, prawda? “Miej mniej. Jak żyć prosto i szczęśliwie?” to książka, poradnik z wieloma przykładami i wskazówkami.

Czy faktycznie kolejny kubek, książka, czy bluzka czynią nas szczęśliwych? A może to tylko chwilowa zachcianka? Właśnie to próbuje nam wyjaśnić autorka książki. Lubimy otaczać się bibelotami, ‘oczy nam się świecą’, gdy widzimy różne nowości w sklepach, ale zapewne tak naprawdę nie są one nam potrzebne. My zwyczajnie lubimy zakupy, prawda?

Polecam książkę każdej osobie, która chce zmienić swoje życie i zauważyć co tak naprawdę jest ważne w nim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *