KSIĄŻKI

#2 Richard Paul Evans – “Tajemnica pod jemiołą”

Książki Evansa uwielbiam od dawna i jak tylko mam okazję kupuję i od razu zabieram się za czytanie. Jakiś czas temu wpadła mi w ręce jego kolejna pozycja – zapewne już wielu z Was znana, a mianowicie “Tajemnica pod jemiołą”. 
Richard Paul Evans - "Tajemnica pod jemiołą"

Mogłoby się wydawać, że życie Alexa jest idealne – dobra praca, wspaniali przyjaciele. Czego chcieć więcej, prawda? No właśnie… samotnym można być także w tłumie i tak właśnie jest z głównym bohaterem tej książki. Mimo iż wydaje się być on szczęśliwym człowiekiem, tak naprawdę pragnie by znowu zakochać się z wzajemnością i dzielić swoje życie z kobietą, która odwzajemni jego uczucia i doceni to co on może jej ofiarować. Wolne chwile spędza z przyjaciółmi, lecz przecież te spotkania nie trwają wiecznie. Każdy z jego przyjaciół ma swoją rodzinę, do której z wielką przyjemnością wraca. Tak samo chciałby mieć Alex. Pewnego dnia szukając jakieś informacji w internecie trafia na bloga pewnej kobiety. Treści, które publikuje blogerka bardzo go intrygują. Nasz bohater jest tak zafascynowany, że postanawia znaleźć ową kobietę. Niestety autorka bloga nie zdradza zbyt wielu szczegółów o sobie, więc Alex będzie musiał się bardzo natrudzić, aby ją odnaleźć. Wyrusza do małego, zaśnieżonego miasteczka mieszczącego się setki kilometrów od jego domu, by znaleźć kobietę, której zna tylko inicjały. 
Czy ją odnajdzie i czy okaże się, że w rzeczywistości ta kobieta jest również tak interesująca jak opisuje to na swoim blogu? 
Zachęcam do przeczytania. Książka mnie wciągnęła strasznie, wiele razy musiałam odrywać się od niej, lecz bardzo niechętnie. Ostatecznie przeczytałam ją w jeden dzień i aż żałowałam, że to już koniec przygód Alexa.

2 komentarze do “#2 Richard Paul Evans – “Tajemnica pod jemiołą”

  • Co za mega romantyczna historia! WIelbicielki obyczajówek będą zachwycone!
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *